Gizlilik Bildirimi ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Gizlilik Bildirimi


Yetkili Servis hizmeti sunan markaların yer aldığı eteknikservisim.com adlı sitemizde, hiç bir şekilde kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Üretici veya distribütör tarafından yetki verilmiş servislerin listelendiği eyetkiliservis.com, blogger, google adsense ve google analytics hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Sitemizde kullanmış olduğumuz google servisleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz, google gizlilik politikası makalesine göz atabilir.

Yorumlarda kullandığınız ya da iletişim sayfası aracılığıyla bize bildirdiğiniz e-posta, telefon numarası, adres gibi kişisel bilgiler, üçüncü taraflarla izniniz dışında paylaşılmayacak, spam e-posta gönderilmeyecek ve diğer istenmeyen ve yasadışı faaliyetler için kullanılmayacaktır.

En iyi hizmeti sunmak için uğraş verdiğimiz eteknikservisim.com, e-posta toplama işlemlerine karşı korunmaktadır.

Sitemiz üzerinden e-posta adresi gibi kişisel bilgilerin toplanması ve bu bilgilerin spam gibi kötü amaçlarla kullanılması yasaktır.

Ziyaretçi olarak sizin de e-posta adresi gibi bilgilerinizi mümkün olduğunca açık halde yazmaktan kaçınarak ve diğer yöntemlerle kötü amaçlı kullanımlardan kendinizi korumanızı tavsiye ederiz.

Özel Arama