Kullanım Şartları ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Kullanım Şartları


Türkiye'nin en büyük tüm sektör ve markalarda yetkili servis ve teknik servis hizmeti veren firmalar rehberi olan eyetkiliservis.com, yayınlamış olduğu bilgilerin doğruluğu konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Adres, telefon numarası ya da şahsi ünvan değişikliğine gitmiş olan yetkili servisler, bizimle iletişime geçip, bilgilerinin güncelleştirilmesini talep edebilir.

"Türkiye Yetkili Servisleri, Yetkili Servis Rehberi, Yetkili Servis Listesi" sloganıyla hizmet veren sitemizin kullanımından doğan herhangi bir zarar ya da yan etkiden eteknikservisim.com sorumlu değildir.

Yüzlerce markanın yetkili teknik servisleri hakkında bilgi bulabileceğiniz sitemizden herhangi bir yöntemle toplu veri toplamak ve toplanan verileri başka bir sistemde kullanmak yasaktır.

Üretici veya distribütör tarafından yetki verilmiş servislerin listelendiği eyetkiliservis.com, blogger, google adsense ve google analytics hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Sitemizde kullanmış olduğumuz google servisleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz, google hizmet şartları makalesine göz atabilir.

Özel Arama