Başıbüyük Ariston Servisi 0216 471 59 56 ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Başıbüyük Ariston Servisi 0216 471 59 56

Başıbüyük Ariston Servisi

Başıbüyük Ariston Servisi 0216 471 59 56

Beyaz eşyalar evlerin en temel gereçlerinin başında gelmektedir. Beyaz eşyalar her bireyin yaşamını daha rahat bir hale getirmektedir. Ev işlerini uzun uzun yapmayı hiç kimse istememektedir. Üstelik daha pratik yolu varken işlerini daha uzun ve zahmetli yapmayı isteyen kimse yoktur.

Beyaz eşyaları sadece kadınlar değil erkekler de rahatlıkla kullanabilmektedir. Çünkü kullanımları çok pratiktir.

Çamaşır ve bulaşık makinesi yalnızca ürünlerin makineye doldurulup yıkamanın başlatılmasıyla çalışır. Bunu küçük bir çocuk dahi yapabilir. Fakat burada bilinmesi gereken şey makineleri tıka basa doldurmamak gerektiğidir. Böyle yapılırsa makinenin ömrü ciddi anlamda azalır.

Buzdolabı her mutfağın en temel gerecidir. Buzdolabına en büyük zararı açık unutulan kapaklar vermektedir. Açık unutulan kapaklar buzdolabının dengesini bozarak soğutmasını durdurmaktadır. Bu problem ilk aşamalarda fişin çekilmesi ve buzdolabının iki gün boş kalması ile çözülebilse de uzun vadede büyük problemlere sebep olabilmektedir.

Beyaz eşyalar doğru kullanıldığında bile bazen sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunları doğru bir şekilde analiz etmek de servilerin görevidir. Servisler makineleri inceleyerek en doğru tamir planını oluştururlar.

Tamir edilecek bir beyaz eşyası olanlar hiç tereddüt etmeden Başıbüyük Ariston Servisi çağrı merkezinden randevu alabilir. Bu servis uzman bir kadroya sahiptir. Yedek parça değişimlerini de tamamen orijinal parçalar ile yapmaktadır. Ekibi de güler yüzü ve becerisi ile müşterilerini daima mutlu eder.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama