Beylerbeyi Ariston Servisi 0216 471 59 56 ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Beylerbeyi Ariston Servisi 0216 471 59 56

Beylerbeyi Ariston Servisi

Beylerbeyi Ariston Servisi 0216 471 59 56

Beyaz eşyalar hayatı kolaylaştıran, birçok işi aynı anda yapmaya yarayan makinelerdir. Beyaz eşyalar geçmişte bu kadar yaygın değildi. Doğal olarak geçmişte ev işlerini yapmak da daha uzun sürmekteydi. Fakat şimdi ev işleri problem olmaktan çıktı.

Beyaz eşyalarda ev işlerinde en büyük yardımcılardır. Beyaz eşyaların yardımıyla temizlik, yiyecek saklama, yemek pişirme, ısınma, serinleme ve daha birçok iş kolay bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik bazı işler beyaz eşyalar olmadan yapılamamaktadır. Örneğin hiçbir başka alet, evin tüm odalarını aynı anda aynı sıcaklığa getiremez. Bu ancak kombi sayesinde olabilir.

Kombiler oldukça önemli beyaz eşyalardır. Kombilerin kullanımına dikkat edilmezse eğer sık sık arızalanmalar yaşanacaktır. Kombiler sürekli açılıp kapanmamalıdır. Kış boyunca açık kalmalıdır. Eğer kışın hava güzel olduysa, kombi çalışmasına en düşük ayarda devam etmelidir. Kombiler mutlaka balkon dışında bir yerde saklanmalıdır çünkü kombi soğukta çok çabuk donar.

Eğer balkondan başka hiçbir yer yoksa, kombi için balkona kapaklı bir dolap yaptırılarak soğuk le teması minimuma indirilmelidir. Tüm önlemlere rağmen kombi donduysa, çalışmıyorsa geriye tek bir yol kalmış demektir. Bu da teknik servis çağırmak olacaktır.

Kombi bakımında ve beyaz eşya konusunda uzman olan Beylerbeyi Ariston Servisi alanında uzmandır. Hem teknik ekibi hem de çağrı merkezi profesyonellerden oluşmaktadır. Bu nedenle bilgi almak için bile çağrı merkezi aranarak tüm sorulara cevap alınabilir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama