Rasathane Beko Servisi 0216 471 59 56 ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Rasathane Beko Servisi 0216 471 59 56

Rasathane Beko Servisi

Rasathane Beko Servisi 0216 471 59 56

Her geçen gün büyük bir hız ile gelişmekte olan 21.yüzyıl teknolojileri çerçevesinde artık insanların gün içerisinde pek çok noktada meydana gelen ihtiyaçlarında teknolojik çözümlerin yardımı çok önemli bir rol üstlenmeye başladı. Bu noktada besin ve diğer ürünlerin daha uzun süreler ilk günkü tazeliğinde saklanabilmesi konusunda yardımcı olan buzdolapları, modern yüzyıl dünyasının en temel yaşam alanı ihtiyaçlarından birisi olarak öne çıkıyor.

Diğer beyaz eşya teknoloji ve ürün gruplarına göre en önemli farklarından birisinin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yıl boyunca çalışma gerçekleştirmesi gerekliliği olan buzdolaplarında düzenli bakım ve temizliğin yapılmaması ve kullanım hataları gerçekleştirilmesi durumunda çok ciddi arızalanmalar ile karşı karşıya kalınması oldukça muhtemeldir. Rasathane Beko Servisi merkezimiz tarafından Beko buzdolaplarında meydana gelebilecek arızalanmalar durumunda hızlı ve kaliteli çözümler sağlanmaktadır.

İleri nesil teknolojiye sahip olan Beko buzdolaplarında karşı karşıya kalınabilecek her türlü arızalanma durumunda Rasathane Beko Servisi merkezimiz tarafından bölgenizde bulunan ve sürekli hazır olan tam teşekküllü gezici araçlarımız adresinize yönlendirilmektedir. Alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personellerimizin, en hızlı şekilde adresinize ulaşmaları, gün boyunca servis bekleme gibi bir durum ile karşı karşyıa kalmamanız ve önemli bir zaman tasarrufu elde edebilmeniz sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra parça değişimlerinde yalnızca orijinal Beko yedek parça ürünlerinin kullanımı ve aynı zamanda da arıza onarımı sonrasında 1 yıllık kapsamda garanti hizmetleri sunarak, sizlere arıza onarım ve bakım hizmetlerinde son derece kaliteli bir standarttan yararlanma fırsatı sunuyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama